FIRMAST

Eberman Grupp on loodud 1999 aastal. Põhitegevusalaks on Üldehitus ja Tööjõurent.Meie põhimõte on tagada kliendile kõrgkvaliteetne ning parim lahendus. Oleme seadnud endale eesmärgiks kasutada vaid kvaliteetseid materjale, mis sobivad ka meie kliimasse. Töid teostavad oma ala spetsialistid, kes on saanud vastava väljaõppe ja omavad ametialaseid tunnistusi. Meie meeksond võtab regulaarselt osa erinevatest rahvusvahelistest Ehitusmessidest, et õppida ja omandada uusi teadmisi ja tehnoloogiat ning täiendada end erialastel koolitustel. Oleme spetsialiseerunud Korteriühistute ja Eramute renoveerimistöödeks.

MEIE PEAMINE EESMÄRK

Meie peamine tegevus on katuse- ja fassaaditööd ning üldehitustööd, mida pakume üle Eesti. Oleme oma töös pühendunud ja läheneme igale kliendile personaalselt, et tulemus oleks kvaliteetne. Meie eesmärk on olla püsivalt efektiivne ja kõrge kvaliteediga ehitus ettevõte.

EELARVE PÕHINE PAKKUMINE

Oleme alati oma klientidele lojaalsed ning võtame arvesse erisoove lähtudes kõikvõimalikest lisatöödest ning projekti välistest kokkuleppetest et saavutada ühine tulemus.

PAINDLIKUD TÄHTAJAD

Eberman Grupp on seadnud sihiks olla vastutustundlik nii töö kui ka tähtaegade suhtes kuid alati jääme kliendi soovile kindlaks ning sõltuvalt lisatöödest ka nõus tegema neid tähtajale lisaks.

OHUTU TÖÖKESKKOND

Meie meeksond võtab regulaarselt osa rahvusvahelistest Ehitusmessidest, et õppida ja omandada uusi tehnoloogilisi teadmisi ning täiendada end erialastel koolitustel.

MEIE MISSIOON

OLLA ALATI TÄPNE JA KORRAPÄRANE TEENUSE PAKKUJA EHITUSMAASTIKUL

MEIE VISIOON

SAAVUTADA TURUL KINDLAT POSITSIOONI KATUSE- JA FASSAADITÖÖDEL